Z Waszą pomocą gromadzimy w jednym miejscu wiedzę, historię i aktualności o polskiej współczesnej sztuce złotniczej. Tworzymy informacyjny niezbędnik dla twórców, historyków sztuki, pośredników, kolekcjonerów, miłośników i obserwatorów biżuterii autorskiej. Chcemy wspierać i promować wydarzenia, miejsca oraz osoby związane z przeszłością i przyszłością sztuki złotniczej w Polsce.
Forum
dyskusyjne
STFZ


  
Szukaj w Internecie na stronie Z.INFO
WSPÓŁPRACA

20 stycznia 2013 roku nastąpiło uruchomienie wortalu. Z oczywistych względów wiele treści dziś jest jeszcze nie opracowanych. Projekt ruszył, ale jest zaplanowany na lata. W pierwszej kolejności będziemy informowali o wydarzeniach bieżących. Materiały nadsyłane przez czytelników będą umieszczane niezwłocznie. Z czasem serwis wypełni się listami wydarzeń, opisami, zdjęciami, artykułami i Waszymi tekstami.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
poprzez udostępnianie swoich zdjęć, opracowań, informacji.
Razem można zrobić tak dużo !!!


W pierwszej kolejności pozwolę sobie złożyć serdeczne podziękowania Galerii Sztuki w Legnicy za pełne udostępnienie wszystkich materiałów – zdjęć, tekstów, projektów plakatów, informacji – w celu publikowania ich w wortalu ZŁOTNICTWO INFO.

W szczególności podziękowania należą się trzem osobom. To dyr. Zbigniew Kraska, p. Monika Szpatowicz i p. Dariusz Kawczyński. Od lat wspierają nasze środowisko, zawsze mają czas i cierpliwość, aby zająć się naszymi pomysłami, pomóc w realizacji wystaw i spotkań. Ale nie możemy zapomnieć również o p. Renacie Gargaś i p. Tadeuszu Jasińskim, bez których wiele rzeczy byłoby innych i na pewno nie lepszych.

REKLAMY
 

 
Copyright©2012-2013 by Galeria Otwarta. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt:mariusz@zlotnictwo.info
Ostatnia aktualizacja: